Titles you rated
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 4.0
Sausage PartyRated ★ 2.0
GeostormRated ★ 2.0
Justice LeagueRated ★ 3.5
Atomic BlondeRated ★ 3.0
Man of WillRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.5
The Dark TowerRated ★ 1.0
The Big PictureRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Wind RiverRated ★ 4.0
The Zookeeper's WifeRated ★ 4.0
The Lost City of ZRated ★ 3.0
V.I.P.Rated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5