Titles you rated
The Show Must Go OnRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 2.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 1.0
TwilightRated ★ 1.0
The Mask of ZorroRated ★ 4.0
BladeRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 4.0
PredatorRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 4.0
JawsRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Sector 7Rated ★ 1.0- Highway StarRated ★ 3.0
Lifting King KongRated ★ 2.0
GloveRated ★ 2.0
The PianoRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 1.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 1.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0