Titles you rated
Baby and MeRated ★ 3.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
Midnight SunRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.5
DisturbiaRated ★ 3.5
The MistRated ★ 3.0
AcceptedRated ★ 3.5
The TuxedoRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 3.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5