Titles you rated
HerRated ★ 5.0- The LetterRated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 4.0
Two Cops 2Rated ★ 4.0
Honey, I Blew Up the KidRated ★ 4.0
Shark TaleRated ★ 3.5
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 2.5
Bad Boys IIRated ★ 4.0
...ingRated ★ 3.5
Wild CardRated ★ 4.0
ExtraRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 3.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 3.5
A PromiseRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 4.0
Bloody TieRated ★ 4.0
Jingle All the WayRated ★ 5.0
FlightplanRated ★ 3.0