Titles you rated
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.5
Court of GoldRated ★ 3.5
Formula 1: Drive to Survive Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
Shop of the LampRated ★ 2.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0