Series
Ratings
338
ExtracurricularRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.5- The Flying SuperboardRated ★ 4.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0- 世にも奇妙な物語Rated ★ 4.0
Tales of the BizarreRated ★ 4.0- Chuseok Special I Am a SingerRated ★ 4.0
- I Am a Singer Season 3Rated ★ 3.5
- I Am a Singer Season 2Rated ★ 4.0
One Piece "3D2Y": Overcome Ace's Death! Luffy's Vow to his FriendsRated ★ 3.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Clear CardsRated ★ 3.5
CSI: MiamiRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 4.0
Grandpas Over Flowers - SpainRated ★ 4.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 4.0- Phantom Singer SpecialRated ★ 4.0
- Cheonbangjichuk HaniRated ★ 4.0