Titles you rated
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0- Twilight Zone: The MovieRated ★ 3.5
The FavouriteRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 5.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 3.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
Finding Vivian MaierRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
DoodlebugRated ★ 3.5
Wonder WheelRated ★ 2.5
The Pixar StoryRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Rough NightRated ★ 2.0- Sunset in My HometownRated ★ 2.0