Series
Ratings
12- InuYashaRated ★ 5.0
My Fair PrincessRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Big ThingRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5