Movies
Ratings
31
My Sassy GirlRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 0.5
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
No BreathingRated ★ 2.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
DumboRated ★ 5.0
The Lion King 1½Rated ★ 5.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 2.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 5.0
Deep Blue SeaRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 2.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0