Titles you rated
SinisterRated ★ 3.5
Tinker TickerRated ★ 4.0
John WickRated ★ 3.0
PleasantvilleRated ★ 4.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 3.0
Set Me FreeRated ★ 4.0
The World of KanakoRated ★ 2.0
EntangledRated ★ 3.0
Dead SilenceRated ★ 2.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.0
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 3.5
All About EveRated ★ 4.0
The Blue LagoonRated ★ 3.0
You're NextRated ★ 3.0
The PurgeRated ★ 2.5
The Purge: AnarchyRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 3.5
The Bad SeedRated ★ 4.0