Series
Ratings
33
Temptation of WifeRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
IRISRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 1.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5