Titles you rated
Anna Director's CutRated ★ 5.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0- Magical DoReMiRated ★ 3.5
Shugo Chara!Rated ★ 4.0- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.0
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 3.5
Mew Mew PowerRated ★ 3.0- Cosmic Baton Girl Comet-sanRated ★ 4.0
- Cheeky AngelRated ★ 3.0
Chrono CrusadeRated ★ 3.5- Searching for the Full MoonRated ★ 3.5
Cardcaptor SakuraRated ★ 4.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.5- Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 2Rated ★ 4.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
Gakuen AliceRated ★ 4.0
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat Noir Season 5Rated ★ 4.0