Movies
Ratings
106
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Kill me nowRated ★ 3.5
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.5
IncantationRated ★ 2.5
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.0
OrphanRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
PeninsulaRated ★ 2.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 3.5
DuneRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0