Series
Ratings
62
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5
Delightfully DeceitfulRated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 3.5
The Office Blind DateRated ★ 3.5
HappinessRated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 3.0
Extraordinary YouRated ★ 3.5
Nevertheless,Rated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.0
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 4.0
High School Mystery ClubRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.5