Titles you rated
The OutlawsRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
The MayorRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
The Sheriff In TownRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 5.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Safe HouseRated ★ 4.0
The Nut JobRated ★ 3.5