Series
Ratings
62- Magic Kid MasuriRated ★ 4.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Empress CheonchuRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
All InRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 5.0
Blue Tower ReturnsRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
No Ordinary FamilyRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 4.5