Series
Ratings
430
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 4.5
The MandalorianRated ★ 4.5- NEW 마루코는 아홉살Rated ★ 4.0
Jinny's KitchenRated ★ 3.5
WakakozakeRated ★ 4.0
Berserk: The Golden Age Arc – Memorial EditionRated ★ 4.5
궁금한 이야기 YRated ★ 4.0
Berserk Season 1Rated ★ 4.5- Psick University The 80s Are BackRated ★ 4.0
- 5minstealer: Dad! Where Are We Going?Rated ★ 3.5
- TtoganjipRated ★ 3.5
- 기막힌 이야기 - 실제상황Rated ★ 4.0
- 캐치! 티니핑Rated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0- 유희왕 2기Rated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 3.5- 유희왕 1기Rated ★ 4.0
Love NaggersRated ★ 4.0