Titles you rated
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.0
First ManRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
MasterRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0