Movies
Ratings
73
CloserRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.0
FoxcatcherRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 3.0
DemolitionRated ★ 3.0
Match PointRated ★ 3.5
Oki's MovieRated ★ 4.0
Everybody Wants Some!!Rated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.0
The Day He ArrivesRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Green FishRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
The ClientRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0