Titles you rated
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 2.0
BarracksRated ★ 1.0
WALL-ERated ★ 4.5
Mother's DayRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
FilthRated ★ 4.0
One Missed CallRated ★ 1.5
HuskRated ★ 2.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
Mao's Last DancerRated ★ 3.5