Titles you rated
The PiratesRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 2.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 3.0
300Rated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.0