Titles you rated
Senpai Is an OtokonokoRated ★ 3.5
Oblivion BatteryRated ★ 4.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 4.0
Delicious in DungeonRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
Tsurune: The Linking ShotRated ★ 5.0
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 5.0