Titles you rated
Good Day for Gag Manga GORated ★ 3.0
To Be Hero XRated ★ 2.5
Melo MovieRated ★ 3.0
Red Cat RamenRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 2.0
Buried HeartsRated ★ 1.0
2gether: The SeriesRated ★ 2.5
Semantic ErrorRated ★ 3.0
Roommates of Poongduck 304Rated ★ 2.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 3.0- Secret RelationshipRated ★ 2.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 3.0
Play It Cool, GuysRated ★ 3.0
AoashiRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5- 대학전쟁Rated ★ 3.5
대학전쟁Rated ★ 3.5