Titles you rated
MaterialistsRated ★ 2.5
Neon Genesis Evangelion: Death & RebirthRated ★ 2.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 1Rated ★ 3.5
Tatsuki Fujimoto 17-26 Part 2Rated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 4.0
TogetherRated ★ 2.5
ZodiacRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 2.5
Blue ValentineRated ★ 2.5
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Detective Conan: The Phantom of Baker StreetRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Fast Asleep! The Great Assault on Dreamy World!Rated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 2.5
The Boss BabyRated ★ 2.5