Movies
Ratings
99
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0
2012Rated ★ 2.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
Spy Kids 2: The Island of Lost DreamsRated ★ 3.0
L: Change the WorldRated ★ 2.0
RayRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 2.0
Monster HouseRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 4.0