Movies
Ratings
657
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
The Con ArtistsRated ★ 5.0
Shanghai KnightsRated ★ 4.0
Drunken Master IIRated ★ 4.0
General's SonRated ★ 5.0
Tears in the AmazonRated ★ 2.5
Ong Bak 2Rated ★ 5.0
HostelRated ★ 4.5
Abraham Lincoln: Vampire HunterRated ★ 5.0
For the EmperorRated ★ 5.0
RinguRated ★ 3.0
Honey, I Blew Up the KidRated ★ 4.5
MissingRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 5.0
Fist of FuryRated ★ 5.0
Red Riding HoodRated ★ 3.0
The Sword with No NameRated ★ 5.0
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 4.0