Movies
Ratings
179
Begin AgainRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 5.0
InkheartRated ★ 5.0
Bedtime StoriesRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Little ManRated ★ 5.0
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 4.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.0
The Last GodfatherRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0