Movies
Ratings
401
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
Big Momma's House 2Rated ★ 3.5
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.5
A Royal AffairRated ★ 3.5
Ip Man 2Rated ★ 3.5
A Bloody AriaRated ★ 3.0
HostageRated ★ 3.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
Starship Troopers: InvasionRated ★ 3.0
Our School E.TRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Wrong TrousersRated ★ 3.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.5
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 3.5
The Final DestinationRated ★ 3.0
Final Destination 3Rated ★ 3.0
Green LanternRated ★ 2.5
Death Becomes HerRated ★ 3.0
Rob-B-HoodRated ★ 4.0
The Bank JobRated ★ 3.0