Titles you rated
Clash of the TitansRated ★ 5.0
ClickRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 1.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0