Movies
Ratings
197
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 2.5
Persian LessonsRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 5.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The Taste of ThingsRated ★ 3.5
BarbarianRated ★ 4.0
RunRated ★ 3.5
AbigailRated ★ 2.5
The Penguin LessonsRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.5
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 3.5
NonnasRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 4.5
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
Song for MarionRated ★ 5.0
Cloud AtlasRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 0.5