Titles you rated
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 5.0
The ClosetRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
DolittleRated ★ 4.0
Forbidden DreamRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.5
The MartianRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
The Odd Family: Zombie On SaleRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0