Series
Ratings
10- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 1.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 1.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 0.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
SeenRated ★ 1.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0