Titles you rated
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
Little ForestRated ★ 3.0
ChappieRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 1.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 0.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0