Movies
Ratings
404
King and the ClownRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
Road to PerditionRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.5
The Big ShortRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
The CommandRated ★ 3.0
AnnihilationRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
First ManRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Body of LiesRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 2.0
The Poet and The BoyRated ★ 3.5
Café SocietyRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.0