Titles you rated
ChernobylRated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
City HallRated ★ 3.5
Bates MotelRated ★ 5.0- Bates MotelRated ★ 5.0
Bates MotelRated ★ 5.0
Bates MotelRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5
The PacificRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 1.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 3.0
Heroes RebornRated ★ 0.5
HeroesRated ★ 0.5
IRISRated ★ 2.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 3.0