Series
Ratings
16
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 4.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
FingersmithRated ★ 4.0