Titles you rated
Reply 1988Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 0.5
Winter SonataRated ★ 3.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 0.5
The King 2 HeartsRated ★ 1.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 2.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 0.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
GhostRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 3.0
Dr. FrostRated ★ 2.0