Titles you rated
KairosRated ★ 4.5
Tracer Season 2Rated ★ 4.5
Tracer Season 1Rated ★ 4.0
Through the DarknessRated ★ 4.5
ManifestRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 5.0
Pump Up the Healthy LoveRated ★ 3.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Fresh off the SeaRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.5
핀란드 셋방살이Rated ★ 2.5- 대학전쟁Rated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 4.0- Sing Again Season 3Rated ★ 3.5
- Steel Troops WRated ★ 3.5
- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 4.0
My Sibling's RomanceRated ★ 3.5- 환승연애, 또 다른 시작Rated ★ 2.5