Titles you rated
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
JumongRated ★ 5.0
The RebelRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Childless ComfortRated ★ 2.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 3.0
Fated to Love YouRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
It Started With a KissRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5