Movies
Ratings
439
No Time to DieRated ★ 4.5
Lucky Chan-silRated ★ 3.5
Another ChildRated ★ 4.0
Three SistersRated ★ 4.5
The Delinquent SeasonRated ★ 3.5
Hard HitRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
F9: The Fast SagaRated ★ 2.5
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 4.0
The Old GuardRated ★ 1.5
BombshellRated ★ 4.0
The CourierRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.0
Waiting For RainRated ★ 1.0
Wonder Woman 1984Rated ★ 2.5
Uncut GemsRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 2.5
Born to Be BlueRated ★ 5.0
AshfallRated ★ 1.0