Movies
Ratings
97
The MatchRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
ElioRated ★ 2.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
TenetRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 2.5
Love LetterRated ★ 4.5
CodaRated ★ 4.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5