Titles you rated
My Beautiful Man ~eternal~Rated ★ 3.5
When This Summer is OverRated ★ 3.0
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 4.0
Gintama: The FinalRated ★ 3.5- Gintama On Theater 2D Baragaki-henRated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5- House of the SeasonsRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.5
Please Be My EarRated ★ 2.5- Long DRated ★ 2.5
DevilsRated ★ 2.0
ReboundRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 3.0