Series
Ratings
20- Ghost in the Shell: Sac_2045 Season 2Rated ★ 2.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
HawkeyeRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
High ScoreRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 2.5- 다큐프라임 - 자본주의Rated ★ 3.0
SkinsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
House of CardsRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5
Desperate HousewivesRated ★ 3.5
ShamelessRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.0