Movies
Ratings
117
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.0
Love UntangledRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 2.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
RevelationRated ★ 2.0- You Will Die After Six HoursRated ★ 0.5
The HoldoversRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5- Urban MythsRated ★ 0.5
- PilotRated ★ 4.0
Don't MoveRated ★ 2.5
Troll FactoryRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 4.0
The PlatformRated ★ 2.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5