Movies
Ratings
649
ElioRated ★ 2.5
The Legend of OchiRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Lilo & StitchRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.0
Annie HallRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 4.5
FlowRated ★ 3.5
NosferatuRated ★ 4.5
QueerRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
A Tale of SpringtimeRated ★ 3.5
The CollectorRated ★ 4.0
The Scent of Green PapayaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.5