Titles you rated
Golden TimeRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
On AirRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5
New HeartRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Famous PrincessesRated ★ 1.0
Twenty AgainRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.0