Movies
Ratings
912
Ocean's EightRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 2.0
After EarthRated ★ 1.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 0.5
MoonlightRated ★ 1.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.5
Bad GuyRated ★ 0.5
The IntouchablesRated ★ 2.5
Don't ClickRated ★ 0.5
UsRated ★ 2.5
The UnforgivenRated ★ 1.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.0
The President's Last BangRated ★ 1.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
Two CopsRated ★ 2.0
Once Upon a TimeRated ★ 2.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.0
National SecurityRated ★ 2.5
SearchingRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 1.0