Titles you rated
Birth SecretRated ★ 3.5
Trap of YouthRated ★ 5.0
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 4.0- VirtueRated ★ 4.0
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 4.0
Beautiful DaysRated ★ 4.0- Terms of EndearmentRated ★ 4.0
- More Beautiful Than A FlowerRated ★ 4.5
- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 4.0
- TruthRated ★ 5.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 5.0- The Path to GloryRated ★ 4.0
Childless ComfortRated ★ 4.0
KAIST Season 1Rated ★ 5.0
Jang Hee BinRated ★ 5.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.5
Six SiblingsRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0
Five FingersRated ★ 2.5
SnowmanRated ★ 4.0