Titles you rated
MononokeRated ★ 4.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Inspector KooRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Lies Hidden in My GardenRated ★ 3.0
WestworldRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Alias GraceRated ★ 4.5
RatchedRated ★ 4.0
Penny DreadfulRated ★ 3.0
Penny DreadfulRated ★ 3.5
Penny DreadfulRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0