Titles you rated
As You Stood ByRated ★ 3.0
Severance Season 2Rated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Skip and LoaferRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.5
Kamisama KissRated ★ 3.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5- Kakegurui ××Rated ★ 3.0
- KakeguruiRated ★ 3.5